AC напон 220V Краток цевка Обично се Затворени Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода&Проток на Воздух Прекинувач

AC напон 220V Краток цевка Обично се Затворени Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода&Проток на Воздух

DEN 474.72

Тековен

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Секој може да се јадат по едно парче торта е многу важно! 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
11.3 mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
WLC20DCF03L
Медиуми:
водата и воздухот

Слични понуди