24V DC Електрични Електромагнетниот Вентил Тек Switch Магнетни Вертикален проток на Вода, Воздух Влезот 1/2

24V DC Електрични Електромагнетниот Вентил Тек Switch Магнетни Вертикален проток на Вода, Воздух Влезот 1/2

DEN 336.00

Тековен

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Секој може да се јадат по едно парче торта е многу важно! 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.8 Mpa Max течност температура : 60°C Вентил тип : дијафрагмата (управувана од страна на Серво) Употреба : вода и низок вискозитет течности ве Молиме имајте во предвид тоа не е погоден за употреба со гравитацијата фед системи Дополнително објаснување : Ако се во голема побарувачка (повеќе од 20 PCS), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ја даде најголемата попуст. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
20mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
WLC13DCF01L3
Медиуми:
водата и воздухот

Слични понуди