WarBLade Мачка Очи Бренд Дизајнер Жените Круг очила за сонце Мажите Мода Гроздобер Метална Рамка Сонце Очила Сенка Розова Eyewear UV400

WarBLade Мачка Очи Бренд Дизајнер Жените Круг очила за сонце Мажите Мода Гроздобер Метална Рамка Сонце Очила

DEN 163.00
-20 %
DEN 203.52

Тековен

( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
22mm
Леќа Ширина:
51mm
Број На Модел На:
KD15987
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
За Родови/Возрасти:
Жена Девојки Младите Дама Мажите Човек Машки
Стил:
Superstar Луксузни Гроздобер Ретро Познати

Слични понуди