DC 12V Директно Електрични Електромагнетниот Valve1/2 Вода&Воздух DC12V Електромагнетниот вентил Мини електричен вентил Обесхрабрени вентил Нормално Затворен

DC 12V Директно Електрични Електромагнетниот Valve1/2 Вода&Воздух DC12V Електромагнетниот вентил Мини електричен

DEN 336.00

Тековен

Се разбира, нашата цел е да се прават пари. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Опис на производот : Материјал : Метални + пластика Напон : DC 12 V Притисок : 0. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.8 Mpa Max течност температура : 60°C Вентил тип : дијафрагмата (управувана од страна на Серво) Употреба : вода и низок вискозитет течности ве Молиме имајте во предвид тоа не е погоден за употреба со гравитацијата фед системи Дополнително објаснување : Ако се во голема побарувачка (повеќе од 20 PCS), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ја даде најголемата попуст.


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
20.4 mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
WLC13DCF08L
Медиуми:
водата и воздухот

Слични понуди