10 Компјутери Канцелариски Трговија На Големо Baymax Пенкало Десет Боја Гел Пенкало Гел Боја Pen Пенкало Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали

10 Компјутери Канцелариски Трговија На Големо Baymax Пенкало Десет Боја Гел Пенкало Гел Боја Pen Пенкало Подарок

DEN 161.00
-10 %
DEN 178.56

Тековен


[xlmodel]-[custom]-[25522] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 70g/10pcs Мастило Боја Multicolor Големина 16.5 cm Пакување Листа : 10 x Гел Пенкало Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42549] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..


Останатите карактеристики

боја:
10 Компјутери Микс
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Број На Модел На:
гел пенкало
Тип:
гел пенкало
Школка Материјал:
Пластични
Големина:
16.5cm

Слични понуди