Преносни Организатор Козметички Торба Случај На Големи Toiletry Миење Торбичка Кутија Викенд Патување Е Потребно Шминка Складирање Додатоци Производи

Преносни Организатор Козметички Торба Случај На Големи Toiletry Миење Торбичка Кутија Викенд Патување Е Потребно

DEN 377.00
-27 %
DEN 516.00

Тековен


Информации за производот Димензии : 23 x 17.5 x 12.5 cm(9.06 x 6.89 x 4.92 инчи) Материјал : Полиестер Боја : Розова,Црвена Роза,Виолетова.Зелена,Сина,Морнарица Производ : Ќе добиете 1 Pcs козметички торба Големина Боја на Производот се Прикажат Детали за Производот Добар квалитет за да се создаде подобар живот! Ние ќе ви даде најдобри производи и услуги! 1.Ако имате проблем во врска со превозот, големина, боја и други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и оценка. Ние ќе ви даде 100% задоволни решение за вас. 2.Ако сте Задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5-ѕвезда повратни информации . Благодарение толку многу!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Ширина:
12.5cm
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
wbwfajk
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.24kg
Објектот Должина:
23cm
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
030
Објектот Висина:
17.5cm
Други:
Голем капацитет шминка торба
Другите 2:
Водоотпорен козметички торба
Други 3:
Виси козметички торба

Слични понуди