DC 12V 0.03-0.8 Mpa Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил Вертикален проток на Вода, Воздух Влезот Тек Switch 1/2

DC 12V 0.03-0.8 Mpa Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил Вертикален проток на Вода, Воздух Влезот Тек

DEN 336.00

Тековен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Се разбира, нашата цел е да се прават пари. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.8 Mpa Max течност температура : 60°C Вентил тип : дијафрагмата (управувана од страна на Серво) Употреба : вода и низок вискозитет течности ве Молиме имајте во предвид тоа не е погоден за употреба со гравитацијата фед системи Дополнително објаснување : Ако се во голема побарувачка (повеќе од 20 PCS), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ја даде најголемата попуст. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
20mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
WLC13DCF01L2
Медиуми:
водата и воздухот

Слични понуди