Природни фокс крзно јака маскирани вистински волна outerwear палта жените прилагодливи sashes тенок појас волна јакни 2018 есен зима

Природни фокс крзно јака маскирани вистински волна outerwear палта жените прилагодливи sashes тенок појас волна

DEN 6442.00
-45 %
DEN 11712.00

Тековен

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината S 98 90 37 55 0 M 99 94 38 56 0 L 100 98 39 57 0 XL 101 102 40 58 0 XXL 102 106 41 59 0 XXXL 103 110 42 60 0 4 XL 104 114 43 61 0 Големина на Табела (Единица од Инчи) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината S 38.58 35.43 14.57 21.65 0.00 М 38.98 37.01 14.96 22.05 0.00 L 39.37 38.58 15.35 22.44 0.00 XL 39.76 40.16 15.75 22.83 0.00 XXL 40.16 41.73 16.14 и делови 23.23 0.00 XXXL 40.55 43.31 16.54 23.62 0.00 4 XL 40.94 44.88 16.93 24.02 0.00
Добредојдовте на нашата продавница


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
Yes
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Крзно
Бренд Име:
Groundnut
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна,Крзно Фокс
Јака:
Со Fox Крзно Јака
Број На Модел На:
MOVGT0107
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Слични понуди