Јапонија SEPA 2008 2CM малата прецизност топката 5V тенок лап-топ фан MF20C-05L

Јапонија SEPA 2008 2CM малата прецизност топката 5V тенок лап-топ фан MF20C-05L

DEN 432.00
-10 %
DEN 479.52

Тековен


НЕ Сосема НОВ!!
Бренд : SEPA
Димензии : 20mmx20mmx8mm
Напон : 5 V
Актуелни : 0.08 На


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди