200p Мажите Про Shaper Компресија долна облека 3D Тесни маици,Кул Високо Еластична Пот Брзо-сува Wicking Спорт Фитнес Долги Ракави

200p Мажите Про Shaper Компресија долна облека 3D Тесни маици,Кул Високо Еластична Пот Брзо-сува Wicking Спорт

DEN 60484.00
-24 %
DEN 79584.00

Тековен


Мажите Про Shaper Компресија долна облека 3 D Намали Тесни маици,Кул Високо Еластична Пот Брзо-сува Wicking Спорт Фитнес Долги Ракави Вистински Бренд, Обезбедување на Квалитет
Брзо сушење Трилогија Хигроскопна > Потење > Исчезне Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking Кул, Удобно 3 D, Компресија Погоден за трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спортови.
Може да се купи се меша бои и големини.
Оставете порака до нас она што сакате да го купите.
И,исто така може да го прилагодите вашето ЛОГО,
Сопствени цени се преговара
Професионални Wicking - Брзо Сушење Спорт Тесни маици Погоден за голем спектар на спортски да се носат! Како што се Трчање,ФИТНЕС,Фудбал,Кошарка,Тенис и др. Дише & Кожата-friendly техника ткаенини Ткаенини : 85% Полиестер + 15% Spandex Веднаш до кожата & Тело заврши Висока еластичност & Заштитат мускулите Анти навремено & Постојан притиснете погоден за носене & Термостат Брзо пот, го одржуваме телото кул Брзо сушење, Тесни и обликувани во Меѓувреме издувните топлина, свеж воздух може да бидат вовлечени брзо Кул, Дише,Лесни ткаенини, добра пропустливост на воздух Потенцира квалитетот,Погодни за спортски Висока еластичност,Broadside,Еластична гума половината Четири-pin, шест-лејн,Двојно шиење Совети : тоа е тесна стил, ако сакате да носат некои лабава, ве молиме изберете поголем големина


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
yuerlian
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Брз Сува
Тип На Објект:
Мажите Pro Sport T-shirt
Ткаенини:
85% Висок квалитет флексибилни polyamide влакна + 15% Spandex
Функција:
Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking
Пакет:
OPP вреќа
Погоден за:
трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спорт
Број На Модел На:
YL-1019

Слични понуди