30Sheets/Сет На Самрак Сагата Разгледница /Поздрав Картичка/Сакаат Картичка/Роденденски Подарок Картичка Постави Порака Картичка

30Sheets/Сет На Самрак Сагата Разгледница /Поздрав Картичка/Сакаат Картичка/Роденденски Подарок Картичка Постави

DEN 225.12

Тековен


Големина на : 143*93 mm
Материјал : Хартија
Спецификации : 30 листови


Останатите карактеристики

Бренд Име:
nbyinto
Големина:
143*93mm

Слични понуди