1 AC/DC9-24V DN25 Месинг 3 начин Хоризонтален тип на моторните вентили, 2 жици(CR2 02) електричен вентил со пролет се врати

1 AC/DC9-24V DN25 Месинг 3 начин Хоризонтален тип на моторните вентили, 2 жици(CR2 02) електричен вентил со

DEN 2000.00
-10 %
DEN 2222.40

ТековенОстанатите карактеристики

Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Извор На Енергија:
DC
Порт Големина:
1 (DN25)
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
TF25-BH3-Б-2
моќност:
електричен мотор
Големина:
1 (DN25)
Напон:
AC/DC9-24V
Материјал:
Дувачкиот
ожичување:
2 Жици (CR2 02)
Функција:
Пролет врати
вентил тип:
3 начин хоризонтална

Слични понуди