Strapless Сина Деверуша Фустани Долг Обвивка Chiffon Свадба Партија Фустани Backless со Лак Пром Фустани vestido де феста SBD22

Strapless Сина Деверуша Фустани Долг Обвивка Chiffon Свадба Партија Фустани Backless со Лак Пром Фустани vestido

DEN 6338.00
-5 %
DEN 6672.00

Тековен

Биста =___cm
2.
Кина Пост : Обично тоа ќе трае 30 до 60 дена,(Бразил ќе трае 30 до 90 дена);
e Packet : Само за НАС, тоа ќе трае од 15 до 30 дена;
DHL : за Да се САД,Канада,Мексико ,тоа ќе зема 3 до 5 дена;во други земји,тоа ќе трае 7 до 10 денови;(освен Бразил)
EMS : во Русија,таа ќе трае од 15 до 20 денови;за да Бразил ќе трае од 15 до 30 дена;
Aramex : Обично тоа ќе трае 7 до 10 денови.
Strapless Сина Деверуша Фустани Долг Обвивка Chiffon Свадба Партија Фустани Backless со Лак Пром Фустани vestido де феста SBD22
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,а потоа да ја напишете на
мерење детали во забелешка кутија :
1.Денот треба фустан
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу
е само водич.Колковите =___cm
4.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.Рамо до Половината=___cm
8. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки. Ако вашата големина е US16 W,18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 20 долари за
плус големина такса.Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја)
9.Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
5. Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез
и petticoat.се надевам на купувачот
може да се разбере ,ви благодариме!
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Број На Модел На:
SBD22
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Лак
Вграден Градник:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Деколте:
Strapless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
Sleeve Стил:
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
Sunzeus
Вистински Слики:
No

Слични понуди