Бебе Момчиња Костим за Сурфање Плажа Бански Врвен Квалитет Бренд Костим за Капење Пливачки Костум Bebe Еден Парчиња Пливаат за Лето

Бебе Момчиња Костим за Сурфање Плажа Бански Врвен Квалитет Бренд Костим за Капење Пливачки Костум Bebe Еден

DEN 533.28

Тековен


Топ Бренд За Квалитет
Одделение ААА

Големина Информации : 1cm=0.39 инчен
Големина 6 месеци -Погоден за бебе висина за : 67 cm
Големина 9 месеци -Погоден за бебе висина за : 71 cm
Size 12 месеци -Погоден за бебе висина за : 74 см
Големина 18 месеци -Погоден за бебе висина за : 81 см
Големина на 24 месеци -Погоден за бебе висина за : 92 см


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
chumhey
Пол:
Бебе Момчиња
Тип На Објект:
Осип Стражари
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
бебе бански:
младата бански
бебе костим за капење:
Младата Костим За Капење

Слични понуди