[Слободни Logo]пластични рекламирање, промотивни прилагодено лого за статистика за бизнис употреба функција топката пенкало/highlighter трговија на големо

[Слободни Logo]пластични рекламирање, промотивни прилагодено лого за статистика за бизнис употреба функција

DEN 44102.40

Тековен

,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција. Дополнителни времето поминато ќе биде во US$20. Полна боја печатените исто така е достапен пенкало.
Предмет Бр. Може да пакет на стока во согласност со нашите барања?
Yes (да). да имаат примероци
собрани; Или информирате вашиот DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS-от колекција сметка.0 mm црна
(Ако сте треба сино мастило, ве молиме имајте на вашата нарачка.
Ќе бидат обезбедени со дигитални пред-производство уметнички дела со детални информации за вашата цел и ние само го започне
за да се произведе после ваша потврда. Ние ќе се фокусираме на клиентите искуство и да го прифатат мали и големи нарачки во различна количина. Она што е MOQ?
Нормално е MOQ 5000-10000pcs.
Ова може да ви помогне да имаат судењето цел лесно. Примероци се слободни за вас.
Дополнителни трошоци мора да биде одобрено.Но, имаме мала количина цел услуга за многу предмети со MOQ на 500pcs по боја само. За голема количина на налози е општо
околу 30-35 дена. Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт. Ние, исто така, може да се направи со јасни слики.Како можам да добијам некои примероци?
Чест ни е да ви понуди примероци. Со "Квалитетот на Прво место" и "Кредит Првиот" како нашата основна верување, ние го поздравуваме нови и стари клиенти работат заедно за да се создаде светла иднина! По напори на неколку години, ние се intergrated со производство и трговија во кориснички подарок и рекламирање материјали. :
88018
Производ Големина : 149*21*17mm
Единица Тежина :
14g
Боја : Портокалова,Сина,Црвена,Puple,Вар Зелени, Зелената
Рефил :
Пластични Рефил 76mm
Мастило боја :
1.
Ако вашето дело да биде направено во рок од 35 минути, без наплата се случува.


Останатите карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
двоен пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Бренд Име:
SUNPROMO
Промотивни Пенкало Тип:
Мулти-Функционални Пенкало,Логото Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
сребро пенкало тело:
мек зафат
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Highlighter основни бои:
Портокалова,Сина,Кафена,Жолта,Зелена
Е Прилагодена:
Yes

Слични понуди