Нов Лаптоп Зглоб За Леново V460 Лаптоп L&R LCD Шарки, Со Бесплатен Превозот

Нов Лаптоп Зглоб За Леново V460 Лаптоп L&R LCD Шарки, Со Бесплатен Превозот

DEN 413.00
-17 %
DEN 497.76

Тековен

Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
Поврзани Производи
.Верзија : LCD Зглоб
2.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.Тип : Замена
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас.
Објектот Спецификација :
Лаптоп со LCD Зглоб За Леново V460
1.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
lcd шарки
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
N/A
Компатибилен Бренд:
за lenovo
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
CN;GUA
Модел:
V460
QC:
тестирани еден по еден

Слични понуди