WORKPRO Автомобил Поправка Алатки Механичар Алатка Поставите Sockets Сет на Алатки за Авто Screwdrivers Метрички SAE Клуч Ratchet Spanners

WORKPRO Автомобил Поправка Алатки Механичар Алатка Поставите Sockets Сет на Алатки за Авто Screwdrivers Метрички

DEN 3312.00
-40 %
DEN 5519.52

Тековен

Возачот на Универзалната заеднички ( 6 ) SAE Комбо Клучеви : 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8 во. 5 PC Метрички комбинација клучеви : 10, 11, 13, 14, 16mm 1 PC Магнетни малку носителот 59 PC 1" S2 шрафцигер битови 1 PC Адаптер 8 PC SAE хексадецимален копче за клучеви : 1/16, 5/64, 3/32, 1/8, 5/32 ,3/16, 7/32, 1/4in 8 PC Метрички хексадецимален копче за клучеви : 1. Вози Метрички сокети : 4, 5, 5. Вози 6 во. Возачот на универзалната заеднички 6 PC 3/8 во. брзо ослободување ratchet се справи со 1 PC во 1/4. Брзо Ослободување Ratchet се Справи со ( 1 ) во 1/4. Продолжување бар 1 PC во 1/4. Продолжување Бар ( 1 ) 3/8 во. Вози 6 во. Возачот на Универзалната заеднички ( 6 ) 3/8 во. ( 7 ) Метрички Орев Возачот Битови : 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 мм 145 PC Механичар Алатка Сет Вклучуваат : 11 PC во 1/4. Вози 3 во. Вози Искра Plug Грло : 13/16 во. Вози 3 во. Вози Метрички (6-Точка) Приклучоци (CR-V) 4, 5, 5. ( 12 ) во 1/4.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм 1 PC во 1/4. Вози искра plug грло : 13/16 во. Вози SAE сокети : 5/32, 3/16, 7/32, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16 во 12 PC во 1/4. Вози SAE (6-Точка) Сокети : 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4, 13/16 во. Вози Метрички сокети : 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 мм 1 PC 3/8 во. Се вози Брзо Ослободување Ratchet се Справи со ( 1 ) 3/8 во. Вози SAE сокети : 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4, 13/16 во.5, 6mm 7 PC SAE орев возачот битови : 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16 во.
101 PC Механичар Постави Алатка
Овој сет содржи : ( 11 ) во 1/4. Продолжување Бар ( 1 ) во 1/4.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм ( 1 ) во 1/4. Возачот на универзалната заеднички 5 PC SAE комбинација клучеви : 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8in. Вози SAE (6-Точка) Приклучоци (CR-V) 5/32, 3/16, 7/32, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16 во. продолжување бар 1 PC 3/8 во. ( 1 ) Магнетни малку носител ( 19 ) 25mm Битови во Cr-v ( 1 ) Адаптер во Cr-v ( 8) SAE Хексадецимален Копче за Клучеви ( 8 ) Метрички Хексадецимален Копче за Клучеви ( 7 ) SAE Орев Возачот Битови : 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16 во.


Останатите карактеристики

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
Случај
Тип:
Ratchet,Приклучоци,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
WORKPRO
Број На Модел На:
W003041AE/W003046AE
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
101PC & 145PC

Слични понуди