10pcs / многу Симпатична ballpoint пенкало за на училиште, неподвижна , деца цртан филм kawaii топката пенкало, виножито / крилја пен

10pcs / многу Симпатична ballpoint пенкало за на училиште, неподвижна , деца цртан филм kawaii топката пенкало,

DEN 122.00
-15 %
DEN 144.00

Тековен


10pcs / многу
Големина : 13.5 cm / еез
Мастило боја : сина (0.7 мм)
Шест дизајни се испраќаат од страна на случаен избор
За Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Сина
боја:
случаен боја
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
BP005S
Материјал:
Пластични

Слични понуди