Нови Мулти-функционални каса со Скенер Мерење Скала Електронски Образовни Играчка Претендираат Игра Играчка За Дете P20

Нови Мулти-функционални каса со Скенер Мерење Скала Електронски Образовни Играчка Претендираат Игра Играчка

DEN 872.00
-21 %
DEN 1103.52

Тековен

Мулти-функционални каса со Скенер Мерење Скала Електронски Образовни Играчка Претендираат Игра Играчка За Дете P20
Материјал : Пластика
Големина : 27x14x16cm/10.61"х5.5"x6.29"
Развива numarcy вештини, рака око координација и социјални вештини
Совршена играчка за улога игра или игра претендираат
Развива вештини на учење како домашна кујна & храна предмети & математика вештини
Уживајте карактеристики како Осветлување & music & кредитна картичка проверете
Уживајте во различни карактеристики од Супермаркет или локалната продавница системи
Вистински калкулатор
Скенер beep и флеш кога се притиснати
Пакување листа : Касиерот x1 Шопинг Кошничка x1 x1 Монета x12 Овошје и Зеленчук, Храна Додатоци x8


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Doolland
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Батеријата:
3*АА батерии(не се вклучуваат)
Димензии:
26*17*13cm
Возраст Опсег:
5-7 Години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
Симулација Каса
Пол:
Унисекс
Тема:
Професии
Предупредување:
НЕ се погодни за деца под 3

Слични понуди