2018 Tailcoat Сопствени Направени Врв Lapel Едно Копче Младоженецот Tuxedos Црна Тенок Одговара Костуми За Мажи Groomsmen Носи (Јакна+Панталони+Вест)

2018 Tailcoat Сопствени Направени Врв Lapel Едно Копче Младоженецот Tuxedos Црна Тенок Одговара Костуми За

DEN 3998.00
-15 %
DEN 4704.00

Тековен

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.градите= ? 7. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинална geliaocongpackaging и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Добредојдовте на нашата продавница
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.бедрото= ? 13. деколте= ? 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.половината= ?
9. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. врвка за околу= ? 6. ако најдете дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted
Стил:
X556

Слични понуди