[COSPLACOOL]Бонбони боја мажите чорапи корејски пролет/лето мода обичните машки Sokken дебели ленти мрачно памук calcetines hombre

[COSPLACOOL]Бонбони боја мажите чорапи корејски пролет/лето мода обичните машки Sokken дебели ленти мрачно

DEN 67.00
-39 %
DEN 109.44

Тековен


[COSPLACOOL]Бонбони боја мажите чорапи корејски пролет/лето мода обичните машки Sokken дебели ленти мрачно памук calcetines hombre
ГОЛЕМИНА : EU35-46,US5-10
Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки.
Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
COSPLACOOL
Број На Модел На:
W0463
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Висок:
Глуждот
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
EU35-46,US5-10
Тежина:
За 26g
За сезоната:
Пролет,Лето
Пакување:
едноставна завиткани

Слични понуди