Керамичка Рачка Фиока Повлече Кабинет Копчиња Вратата Повлечете за Кујната Кабинет ,Порцелан Фиока Вади Деца Салон се Справува со Копчиња

Керамичка Рачка Фиока Повлече Кабинет Копчиња Вратата Повлечете за Кујната Кабинет ,Порцелан Фиока Вади Деца

DEN 432.00

Тековен


Материјал : керамички + цинк легура
Се применуваат за : кабинет, фиока, плакар, чевли ковчегот
големина : една дупка, 76mm дупка проред, 96mm дупка проред
една дупка големина : 3.8 cm во дијаметар x висина 2.7 cm
76mm дупка проред големина : L12.5cm x W1.9cm x H3cm
96mm дупка проред големина : L 12.4 cm x W1.9cm x H3.5cm
Пакување : независни пакување, дистрибуција завртки ,нашата продавница стандардни завртки за 25mm, според дебелината на одборот да го замени завртки, постојат 20mm, 30мм, 35mm, 40mm, 45mm, итн., ако постојат други спецификации, ве молиме контактирајте го сервисот.
Го тресат handsh andle на бели керамички делови, во процесот на производство е тешко да се избегне прашина падне во керамика на површината. Индивидуални керамички површина, постојат мали црни точки, ситуацијата не припаѓаат на проблеми со квалитетот. Умот ве молиме да се разгледа внимателно! Ви благодариме на соработката.
Се справи со инсталација ефект дијаграм


Останатите карактеристики

Бренд Име:
imango
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Керамички
Стил:
Руралните
Теренот-ред Спецификации:
96mm
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Текстурата на материјалот:
Керамика
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
Еден/96mm/76mm
Цел:
На фиока

Слични понуди