Нерѓосувачки Мини Топката Вентил 1/2, 1/4, 1/8 NPT Машки Да се Женски Вентили Со Satinless Рачка

Нерѓосувачки Мини Топката Вентил 1/2, 1/4, 1/8 NPT Машки Да се Женски Вентили Со Satinless Рачка

DEN 671.52

Тековен


Топла продажба :Останатите карактеристики

Спецификација:
1/2, 3/4, 1/8, 3/8, 1/4
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
VF
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
1/8-3/4
Структура:
Топката
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
QiiMii
врска:
Машки x Женски
Тема стандард:
npt
Материјал:
SS304
Тип:
Мини Топката Вентил
Количина:
1 Парче

Слични понуди