KEFU N46VZ плоча за ASUS N46VZ лаптоп плоча оригинални тестирани motherboad лаптоп GT650M акции плоча

KEFU N46VZ плоча за ASUS N46VZ лаптоп плоча оригинални тестирани motherboad лаптоп GT650M акции плоча

DEN 7200.00

Тековен


Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Превозот
1. Ако примите оштетени или лошо деформирани пакет, ве молиме да ги слика од мене, кој ќе се заштитат интересите на купувачите и продавачите. 100% работи,не се санираат
4.
Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.сите ние плоча од прва рака извори. Електронски производи треба професионални технологија, ако не сте професионален поправка компјутер, ве молиме да се купи внимателно, ако на матичната плоча за која причина да изгори надвор, ние не обезбеди гаранција услуга. Whatformsof paymentare достапни за мене?
-Со Виза Кредитна картичка , Web Money,Qiwi паричник,Western Union,T/T,Бразил Boleto,
SOFORT Банкарство,Pay-pal
2. Оваа плоча компатибилен со мојата матична плоча?
-Може да се земе вашето оригиналната плоча фотографии за мене и ние може да се суди
5. Гаранција?
-90days
3.Целосна гаранција против било неисправен производ,Ако клиент ми даде негативни повратни информации по случаен избор,Ние не ќе ги обезбеди по-продажбата на услугата.Наплата е за цена на производот само, Ракување, поштенски и превозот обвиненија не се враќа.Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно. На матичната плоча нови или поправени?
-Ова е фабрика инвентар.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не го отворите било спорови и ме контактирате во било кое време. На матичната плоча е посебен електронски производи, пред да ги купите, мора да се осигурате дека и другите делови на вашиот компјутер е добро, ако вашите додатоци е скршен, тоа ќе доведе до матичната плоча не работи, па мора да се тестира пред да ја купите вашиот ПРОЦЕСОР, RAM меморија, екран линија, екранот, и други мали додатоци.


Останатите карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
KEFU
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Чипсет:
NVIDIA
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
NVIDIA
Број На Модел На:
N46VZ
Пристаништа:
USB 3.0
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Гаранција:
90 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Олово Време:
1-2working дена по плаќање

Слични понуди