Моден кристал пенкала со дијаманти во 10colors обичај со вашето лого и уметност во ai или cdr формат раш брод од страна на DHL

Моден кристал пенкала со дијаманти во 10colors обичај со вашето лого и уметност во ai или cdr формат раш брод

DEN 18787.00
-9 %
DEN 20645.28

ТековенОстанатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Црна, Светло Зелена, Светло Жолта, се Меша бои, Розова
Erasable Или Не:
Yes
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
Crystalpen2016
Употреба:
Промотивни Пен
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Кристал дијаманти пенкала
Мастило Боја:
Црна и сина
пенкало во боја:
Црна. бела, розова. Црвени, Виолетови,сини и жолти
Тежина:
16g/pc
Функција:
Пишување и перо
пенкало, стил:
Кристал дијаманти пенкала

Слични понуди