Смешни Глувчето Дупка На Ѕидот Налепници За Деца Спални Соби Дома Декор Diy Ѕид Decals Винил Mural Уметност Постер Подарок Декорација

Смешни Глувчето Дупка На Ѕидот Налепници За Деца Спални Соби Дома Декор Diy Ѕид Decals Винил Mural Уметност

DEN 32.00
-22 %
DEN 41.28

Тековен

и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.Конечниот Ефект на Слики / Prod uct слики / Details Смешно Глувчето Дупка на Ѕидот Налепници За Деца Спални Соби Дома Декор Diy Ѕид Decals Винил Mural Уметност Постер Подарок Декорација
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.(емс 10 -20 дена)
3.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
превозот услови
1.но, не е отворен спор без cotact.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
експрес : 5-10 дена.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена . кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.


Останатите карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
ZooArts
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA359N-A
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
производ големина(cm*cm):
8*Околу 20
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
8*20 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
црна (минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Содржина:
глушец дупка стол ѕид уметност
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
соба декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба и сл.
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за детали за Квантитетот Боја Превозот итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница

Слични понуди