Природни Овална Слатководни Бисер Накит Gem Камен Монистра 15 Ред Бела Кожа Бисер Ѓердани 18-20 Магнет Затворач

Природни Овална Слатководни Бисер Накит Gem Камен Монистра 15 Ред Бела Кожа Бисер Ѓердани 18-20 Магнет Затворач

DEN 2016.00
-30 %
DEN 2880.00

Тековен


Добредојдовте На Уникатен Бисери накит Магазин
Природни Овална Слатководни Бисер Накит Gem Камен Монистра 15 Ред Бела Кожа Бисер Ѓердани 18-20" Магнет Затворач


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
2018dn-8
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Пол:
Жените
Сертификат Број:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
Не мора
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Стил:
Класичен
бисер големина:
10-12mm
бисер сјај:
Многу добро
бисер боја:
Бела Боја Сиво Црна Боја
бисер површина:
неколку недостатоци
Материјал:
слатководни бисер и кожа
бисер shaper:
Ориз
должина на ѓердан:
45см-50cm
накит затворач:
магнет затворач

Слични понуди