Мотоцикл Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата За KAWASAKI Z1000 Z 1000 2014- 2014 2015 година

Мотоцикл Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата За KAWASAKI Z1000 Z 1000 2014- 2014 2015 година

DEN 1685.00
-10 %
DEN 1872.00

Тековен


Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Резервни Мотоцикл Волан Амортизерите На Монтирање На Комплет.
100% Сосема Нов и резервни
Совршено компатибилни и заменлив со оригинални делови
По инсталацијата, сврти главата на многу правото и многу лево за да се провери дали има доволно простор за дејствување на управниот амортизерите или не .
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
X01051445
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
15inch
Специјални Функции:
заградата

Слични понуди