Бренд Нови 30x30cm Soundproofing Пена Акустична Пена Студио Звукот Третман Апсорпција Бесплатен Оптоварување Плочки Полиуретан пена

Бренд Нови 30x30cm Soundproofing Пена Акустична Пена Студио Звукот Третман Апсорпција Бесплатен Оптоварување

DEN 1596.00
-5 %
DEN 1680.00

Тековен


Трепет одѕвонува, Reverberation.
Спецификации :
Материјал : Полиуретан пена
Големина : 305mm x 305mm x 45mm/12. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние само бродот на објектот на Aliexpress адреса.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.)
Работното место контрола на бучавата (лесни ѕидови, партиции, конференциски сали, итн.03 40000 HZ 1
НРЦ : 0. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Може ли да се добие примерок првата? И како не наплаќаат? Да, бесплатен примерок е достапен со товарни се соберат или платен.Хроматските Аберации
За Хроматските Аберации на Сите производи фотографиите се преземени од страна на реални производи,но може да биде малку боја разлики предизвикани од ray of light и компјутерски екран. Она што е корист за долгорочна увозници или дистрибутери? За оние редовни клиенти, ние нудиме неверојатен попуст и бесплатен примерок слободни. Ние прифаќаме TT,Western Union,Alipay Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.)
Забава контрола на бучавата (КТВ соби, ѕидови, тавани, подови, итн. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат и да се направи исплата само ако вие се согласувате со сите услови.Затоа, вашите повратни информации е многу важна за нас. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.)
Пакувани се вклучени :
12 x Soundproofing Пена Фреквенција коефициент на Апсорпција 125 HZ 0. Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата.
Модални прашања, Стои бранови Среден до Висок.


Останатите карактеристики

боја:
Друга боја
Големина:
30x30cm
Стил:
Европа
Censor Кодот:
22
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Број На Модел На:
WCCDJHM01
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
BB
Спецификација:
Multi-piece Package
Дебелина:
5cm
Големина:
30X30cm
Она што вклучуваат:
12PIECES
Материјал:
Еко-пријателски Полиуретан Пена

Слични понуди