5pcs КС Златна Боја Магнетни Токи Цинк Легура Clasps Конектори Одговара 35*4mm Рамен Кожа Јаже Кабелот за DIY Нараквици Крајот Затворач

5pcs КС Златна Боја Магнетни Токи Цинк Легура Clasps Конектори Одговара 35*4mm Рамен Кожа Јаже Кабелот за DIY

DEN 488.00
-5 %
DEN 513.12

Тековен

5pcs/многу Дупка Големина 35*4 mm Легура Силна Carvel Магнетни Clasps Куки Конектор Злато Сребро Позлатен DIY Накит Додатоци F5304
1)Материјал : Алуминиум
2)Дупка Големина : 35*4mm
3)Бои : KC злато/Родиум
4)Количина : 5pcs само
5)Пакување : 5pcs/opp вреќа


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
100g
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
магнетски затворач
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
lacoogh
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F5304
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
Hole size is 35*4 mm
Тежина:
100g/5pc
Бои:
сребрен тон fermoir magnetique
КОЛИЧИНА:
5pc/opp вреќа
Тип На Објект:
магнетски затворач
Тип:
clasps за кожа хривнија ѓердан
дизајн:
магнетни тока затворач конектори
Употреба:
силни магнетни clasps за накит одлуки наоди
Име:
магнетни clasps конектор

Слични понуди