2018 Ветре Аудио Глас кралот Худ 1969 glod запечатени најсовршениот верзија на HD1969 класа Со моќност засилувач од 10W +10W

2018 Ветре Аудио Глас кралот Худ 1969 glod запечатени најсовршениот верзија на HD1969 класа Со моќност засилувач

DEN 7679.52

Тековен

големина на : 336*85*215


Останатите карактеристики

боја:
Злато 115V, Злато 230V
Бренд Име:
JIE CHUANG
Број На Модел На:
HD1969
Канали:
2 (2.0)
Максимална Моќност По Канал:
15w
Пакет:
No

Слични понуди