SCM ZXBX091 Пенкало Рефил Постави Црно Мастило Гел Пенкало Рефил Кореја Криејтив Канцелариски Студент Канцелариски Материјали 80PCS

SCM ZXBX091 Пенкало Рефил Постави Црно Мастило Гел Пенкало Рефил Кореја Криејтив Канцелариски Студент Канцелариски

DEN 638.00
-5 %
DEN 672.00

Тековен


Бренд : SCM
Потекло : Кина
Големина : 15 CM
Тежина : 0.1845 KG
Количина : 80 Компјутери
Боја : Црна
Материјал : -
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.


Останатите карактеристики

Стил:
рефил
Пакување:
80 компјутери
Рефил Тип:
Гел Пенкало Рефил
Број На Модел На:
ZXBX091

Слични понуди