JEXXI Топла Продажба на Нови Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кубни Циркон Убава Мачка Главата Kitty Pendant Ѓердан Обрачот Обетки

JEXXI Топла Продажба на Нови Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кубни Циркон Убава Мачка Главата Kitty

DEN 121.00
-34 %
DEN 183.84

Тековен


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+ 1 пар обетки
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
S11601
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Производ Стил:
Накит Сетови
Материјал:
сребро , кубен циркони
боја:
Бела
Пол:
жени, девојки,деца
Occassion:
ангажирање, свадба ,забава, годишнина
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
S11601
Pendant Големина:
Pendant
Стил:
Романтични

Слични понуди