18V 4000mAh моќ алатка на батерија Li-ion за ПОРТЕР КАБЕЛ PC18BLEX,PTC 18V

18V 4000mAh моќ алатка на батерија Li-ion за ПОРТЕР КАБЕЛ PC18BLEX,PTC 18V

DEN 6172.80

Тековен


Дел број :
ПОРТЕР-КАБЕЛ-18 B КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ :
Одговара ПОРТЕР КАБЕЛ Алатки :
PC18 BLEX
Го замени МОДЕЛОТ КАБЕЛ оригинална батерија :
PC18 BLEX
Напон : 18 V
Клетка : Li-ion
Капацитет : 4.0 Ах


Останатите карактеристики

Номиналниот Напон:
18V
боја:
4000mah
Број На Модел На:
PTC18VB
Бренд Име:
BINYEAE
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10
Тип:
Li-Ion
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
4.0 АХ

Слични понуди