Водоотпорен Пешачење Ранец Планина Спортски Ранец, Торба Качување Велосипедизам Велосипед, Пешачење Ранци Торба Планината Mochila 40L

Водоотпорен Пешачење Ранец Планина Спортски Ранец, Торба Качување Велосипедизам Велосипед, Пешачење Ранци Торба

DEN 1818.00
-0 %
DEN 1818.24

Тековен

Сите плаќање преку кредитна картичка треба да биде потврдена од страна на Aliexpress, тоа ќе потрае 24 часа. Можете исто така да изберете брза испорака метод како DHL, EMS, FEDFEX, ТНТ или UPS-от, но треба да се плати за товар. Бразил Boleto.Забелешка : ова е само торба нема друг!
Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделно
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,Маратон,Работи,Остварување и др. ТТ remittance. SOFORT Банкарскиот да се плати. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Претходно плаќање значи претходно испраќање! 1. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Пол : Мажи и жени
Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Најлон Капацитет : 40 L Боја : црна,сина,зелена,портокалова,црвена,темно сина, Материјал : Водоотпорен, со голема сила ,анти-кинење најлон платно Големина : 30cm*20cm*52cm
1. Почитувани, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-10 дена(во работни денови), откако вашата уплата.
Функција :
На рамо ремени се поместена и може да се прилагодува со циклуси,го Дофати врвот рачка,погоден за носене и Издржливи.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.


Останатите карактеристики

Капацитет:
50 - 70L
Функција:
Качување, Пешачење,Планинарење,Кампување
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
HU WAI JIAN ФЕНГ
Број На Модел На:
1346-5
Капацитет:
40L
боја:
црна,сина,зелена,портокалова,црвена,темно сина,

Слични понуди