XX695 УМЕТНОСТ ПОСТЕР katsushika hokusai Големиот Бран на Kanagawa (од 36 ставови на Планината Fuji), в.1829 ПЛАТНО печатење без рамка

XX695 УМЕТНОСТ ПОСТЕР katsushika hokusai Големиот Бран на Kanagawa (од 36 ставови на Планината Fuji), в.1829

DEN 383.00
-30 %
DEN 546.72

Тековен


ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 18-35 работни дена по пристигнувањето. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. нашите предметот се како што е подолу : Уметност За Деца, Астрономија и Простор, Пијалоци, Книга Илустрација, Стрипови, Танц, Образование, Фантазија, Мода Храна, Хоби, Празници, Домашни и Огништето, Хумор, Мапи, Мотивациони, Филмови, Музеи, Музички, Изведувачки Уметности, Места, Публикации, Религија & Духовност, годишни времиња, Спорт, Уште Живот, Телевизија, Транспорт, Типографија и Симболи, Светската Култура.
Tenique : Спреј За Печатење
Рамка : Не Врамено ( САМО платно )
Сакав сопствени сликарски : Секако , ние обезбеди сопствен печатени услуги и обичај големина е во ред. СОБИ : Бар, Подрум, Foyer, Игра Соба, Гаража, Салата, Ходникот Дом, Канцеларија, Дома, Театар, Детска Соба, Перење Соба
Пример на вистински печатите Слики ( Црна и бела) Пакување Systerm : ПРАТКАТА
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. Ако сте љубители на нашите услуги, ве молиме оставете со 5 ѕвезди коментар за нас, ви благодариме!
. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail.
Големина : Како што е Прикажано на веб-сајт ( Ако сакате custom size на, ве молиме слободно да ни испратите порака)
Материјал : 260 Gsm Платно со еколошки бои. ТОП КАТЕГОРИИ Декоративна Уметност, Апстрактната Уметност, Фотографија, Гроздобер Уметноста, Ликовна Уметност, Современата Уметност, Црна и Бела Фотографија, Ботанички, Сценско, Животни.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
без рамка A3(30X42CM), без рамка 30X45CM, без рамка 40X60CM, без рамка 50X75CM, без рамка 60X90CM
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
ywxdr
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
XX695
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Декорација:
Постери и платно
модерната постер:
Ѕидот декорација предмети
Opition:
Не врамени
Платно:
260Gsm дебело платно материјал
боја:
Живописни бои излезе ефект
Custom Size & Дизајн:
Прифатена

Слични понуди