Нов Плоштад очила за сонце Жени Мажи 2018 Мода Црно Бело, Розово, Црвено Дами Правоаголник Мачка Очи Сонце Очила Жените Бренд UV400

Нов Плоштад очила за сонце Жени Мажи 2018 Мода Црно Бело, Розово, Црвено Дами Правоаголник Мачка Очи Сонце

DEN 178.00
-20 %
DEN 221.76

Тековен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.


Останатите карактеристики

рамка боја:
Јасно
Бренд Име:
WarBLade
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
36mm
Леќа Ширина:
48mm
Број На Модел На:
KD5157
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
За Родови/Возрасти:
Жена Девојки Младите Дама Мажите Човек Машки
Употреба Предмет:
Возење, забава, на Патување,на Шопинг,Т Шоу,на Отворено,Спорт,клубот
Стилот 1:
occhiali единствена дона lentes de sol mujer ,occhiali da единствена дона, zonne
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад се Соочуваат со Овална Лице преголеми лице Штит
Шпанија:
gafas de sol
Леќа Материјал:
100% UV 400 Заштита од штетните UVA/UVB

Слични понуди