Пенкало Носители Прифатлива Студентите Канцеларија Биро 1pcs 3 Прегради Метал Пенкало Сад Црна Училиште Канцелариски Биро Организатор

Пенкало Носители Прифатлива Студентите Канцеларија Биро 1pcs 3 Прегради Метал Пенкало Сад Црна Училиште Канцелариски

DEN 198.00
-16 %
DEN 235.68

Тековен

За Feedfack A. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ви благодариме!
Пакет Се Вклучени :
1 x Мрежа Пен Носителот
За Превозот А Ние обично брод во рок од три работни дена по приемот на вашата исплата. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас. купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница.
Едноставен дизајн и компактна големина ќе се обезбеди многу погодност за вас. Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние МОЖЕ да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ве Молиме да ни остават порака да се информирате на големини и бои што сакате, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ако во Прилог на производи слики кога оставајќи ни позитивни feeback ќе победи на слободно убави подароци со вашата следна цел! БЛАГОДАРАМ U МНОГУ!
. Ние очекуваме вашиот ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Искрено се надевам дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживате во нашата услуга.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Материјал:
Метал
Обликот:
Плоштад
Стил:
Корејската
Новина:
Фантастична
Број На Модел На:
метал пен носителот
Тип:
Пенкало Носители
Употреба:
Пенкало Носители

Слични понуди