Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Полирање Црна Jingle Bell Кул Мотоцикл Biker Pendant

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Полирање Црна Jingle Bell Кул Мотоцикл Biker Pendant

DEN 221.00
-5 %
DEN 232.80

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Boyard
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WR4784
Обликотшема:
Jingle Bell
Функција:
Спорт
Pendant Големина:
3cm * 2.5 cm
Pendant Тежина:
18g

Слични понуди