1/6 Скала Додатоци Женска Фигура Облека на Жените тесни фармерки за кукли Модел CF001A за 12 Инчен PHicen Тело Акција Фигура

1/6 Скала Додатоци Женска Фигура Облека на Жените тесни фармерки за кукли Модел CF001A за 12 Инчен PHicen Тело

DEN 717.00
-35 %
DEN 1103.52

Тековен

1/6 Скала Женска Фигура Облека на Жените тесни фармерки за кукли Модел CF001 A/B/C за 12 Инчен PHicen жена тело Кукла Jiaoudol Акција Фигура Додатоци жена тело Модел : СП - 001 A Листата : Фармерки * 1 Кожен појас * 1 *производот не содржи екранот вест! телото и додатоци не се вклучени Забелешка : овој тип на жени 's тесни фармерки се погодни за повеќето PH тела; ве Молиме да користите свеж филмот заврши лепило. Ова ќе го спречи боја од се носи повеќе лесно.


Останатите карактеристики

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,Grownups
Предупредување:
само вклучуваат панталони,нема тело и други анекс
Верзија Тип:
Првото Издание
Број На Модел На:
H4802
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Тип На Објект:
Модел
Големина:
12,One Size
Тема:
Воени
Скала:
1/6
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Пол:
Девојки
Бренд Име:
JIAOU КУКЛА
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
12 инчен
Mfg Серија Број:
Облека/Чевли/Кап
Материјал:
Памук

Слични понуди