YJZT 12.7*7.3 CM Црвено Внимание Предупредување GPS Следење Е На Автомобил Налепница Забележува Decals ПВЦ Ц1-3070

YJZT 12.7*7.3 CM Црвено Внимание Предупредување GPS Следење Е На Автомобил Налепница Забележува Decals ПВЦ

DEN 50.00
-40 %
DEN 83.04

Тековен


YJZT 12.7*7.3 CM Црвено Внимание Предупредување GPS Следење Е На Автомобил Налепница Забележува Decals ПВЦ Ц1-3070
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Висина:
7.3cm
Објектот Должина:
0cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Име На Модел:
С1-3070
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
12.7cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични понуди