RUILIAN НАУКА 7025 RDH7025B2 24V 0.20 НА вентилаторот за ладење

RUILIAN НАУКА 7025 RDH7025B2 24V 0.20 НА вентилаторот за ладење

DEN 734.00
-10 %
DEN 815.52

Тековен


////////////////////////////////Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.-/////////////////////////////////////


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SUNON

Слични понуди