Целосна Чипка Цвет Девојка се Облекуваат линија Долг Ракав Глуждот Должина Партија Фустан За Свадбата Деца Роденден Gown kommunion kleid FLG052

Целосна Чипка Цвет Девојка се Облекуваат линија Долг Ракав Глуждот Должина Партија Фустан За Свадбата Деца

DEN 4058.00
-5 %
DEN 4272.00

Тековен

но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки .
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења.
Целосна Чипка Цвет Девојка се Облекуваат линија Долг Ракав Глуждот Должина Партија Фустан За Свадбата Деца Роденден Gown kommunion kleid FLG052
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,а потоа да ја напишете на
мерење детали во забелешка кутија :
1.Колковите =___cm
4. Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особено
меѓу CRTand LCD. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја.Биста =___cm
2.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи.ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде точно
истиот со фотографии што го видов.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.се надевам на купувачот
може да се разбере ,ви благодариме!
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.


Останатите карактеристики

НИ Детето Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Ruched,Чипка
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
Лажичка
Број На Модел На:
FLG052
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Sunzeus
Вистински Слики:
No

Слични понуди