2018 НОВИ розова eyelash стојат подлога Подебели Силикони Подлога Lash Стојат Eyelash носителот Eyelash Продолжување Алатка

2018 НОВИ розова eyelash стојат подлога Подебели Силикони Подлога Lash Стојат Eyelash носителот Eyelash Продолжување

DEN 154.00
-70 %
DEN 511.68

ТековенОстанатите карактеристики

Должина:
1pc, 2pcs, 5pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Големина:
1pc
Број На Модел На:
eyelash стојат подлога
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Количина:
1pc
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Бренд Име:
Arison Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Други

Слични понуди