BigBigRoad Автомобил Задните Видите Копија Обратна Камера со моќ реле / Филтер За BMW E46 E39 X3 Х5 X6 E60 E62 E90 E91 E92 E53 E71

BigBigRoad Автомобил Задните Видите Копија Обратна Камера со моќ реле / Филтер За BMW E46 E39 X3 Х5 X6 E60

DEN 1306.00
-16 %
DEN 1554.24

Тековен

6 : Поврзување на продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8. 3 : Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ .0 Vp-p,75 Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 67 - Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Работна Сила (DCV) : DC 12 V
Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли со филтер (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство
. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. 5 : Поврзување на видео кабел на камерата за продолжување на кабелот. со добра водоотпорен функција.pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате. 2 : Fix камерата до каде акции табличка светлина беше. Поддржува NTSC ТВ систем
6.
Параметри : Слика сензори : 1/3" color CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 720x540 Резолуција : 520 TV линии Видео Излез : 1. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. производ детали Функција : == Да се Реши проблемот на " Поздравниот екран ", "Црн Екран" или "Бран пречки" == кога ќе се наназад. Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4.
7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.


Останатите карактеристики

Напон:
12V
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BigBigRoad

Слични понуди