AAAAA Прекрасна! Тибет Црвени Корални Сребрен Ѓердан големи монистра 18>>> бесплатен превозот

AAAAA Прекрасна! Тибет Црвени Корални Сребрен Ѓердан големи монистра 18>>> бесплатен превозот

DEN 1023.00
-21 %
DEN 1295.52

Тековен

Ви благодариме за вашето разбирање
ПОВРАТНИ информации
Драги мои пријатели, ние го цениме вашиот избор.
3) објектите мора да се врати во оригиналното пакување материјал и примени во "како нов" состојба
4) Ако стварта е оштетена од страна на купувачот, ние нема да прифати каква било промена или наплата.
DHL/ UPS/ ФЕДЕКС : 5-7 работни денови.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Исто така, Ние би сакале да ја добиете вашата сугестија да им служи на нашите пријатели подобро. Вашиот признавање ќе бидат високо ценети и да се направи ни повеќе уверени да им служи на нашите пријатели подобро.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. По потврда, ние ќе брод ќе точниот предмети.
Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.
Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-35 работни денови.
2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект и-мејл до нас.
имајте на ум! Накит нема кутија
Обично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутија
ПРЕВОЗОТ
Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите со вас.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AAAA
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Приврзоци Тип:
Круг

Слични понуди