2018 Нова Мода Јаже, Верига Накит Куче Pendant Ѓердани Жени' Метал Белгискиот Groenendael Ѓердани

2018 Нова Мода Јаже, Верига Накит Куче Pendant Ѓердани Жени' Метал Белгискиот Groenendael Ѓердани

DEN 93.00
-35 %
DEN 143.52

Тековен


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 1.6 x 2.5 cm (0.6 x 1 инчи). Јаже, Верига мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.


Останатите карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Pendant Големина:
1.6*2.5 CM
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KXL2196

Слични понуди