WasaFire Електричен Велосипед Рог Јава Предупредување Бел Велосипед Светло Светла USB Полнење велосипед светилка Светло Риболов Frontlight

WasaFire Електричен Велосипед Рог Јава Предупредување Бел Велосипед Светло Светла USB Полнење велосипед светилка

DEN 468.00
-35 %
DEN 719.52

Тековен


Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!
Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи. Како за по продажба на услуги за ова ДОВЕДЕ? Имаме професионален Инженер тим за поддршка по продажба на услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем при користење на овој производ.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања
Испорака Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе проверите ДОВЕДЕ и пред да го испрати парцела? Да, имаме стручен кадар, тест на ДИОДА и пред да го испрати, и ние ќе пак парцела доволно добро, ве молам, не грижете се. Но, обично, вие не треба да се справи со овој проблем.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Што ви се прогласи за царинска? Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред пратката.


Останатите карактеристики

Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
велосипед светлина
Бренд Име:
WasaFire
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC,CE
LED тип:
XPG
Лумен:
240Lm
Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
IP65
Светлината поддршка затемнување:
3 режими(Силна-Нормално-Strobe)
Осветлување Растојание:
околу 100
работно време:
Околу 2 Часа
Животен век:
100,000 Часа
Тип На Батерија:
Вграден-во 1200mAh литиум батерија
Рог поддршка затемнување:
2 начини(120dB-110dB)

Слични понуди