3PCS/Set Кујна Зачин Складирање Шише Транспарентен PP Сол црн Пипер Ким во Прав Кутија Алатка Зачин Тегла Леќата Кутија Тегли За Зачини

3PCS/Set Кујна Зачин Складирање Шише Транспарентен PP Сол црн Пипер Ким во Прав Кутија Алатка Зачин Тегла Леќата

DEN 2208.00
-40 %
DEN 3679.20

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Бела
Тип:
билка & зачин алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Билка & Зачин Алатки Тип:
Спајс & Пипер Shakers
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Број На Модел На:
100040
Бренд Име:
querida
Материјал:
Керамички
Производот:
Спајс & Пипер Shakers
боја:
Бела
Големина:
40* 12 cm
Материјал:
Керамички
Прилики:
кујна подарок
Сет:
3 еез
алатка:
спајс тегла

Слични понуди