FEIYU170mm 80g Лебди Молив Попер вештачки мамки minnow Дрвени Plug рачно изработени Вештачки Мами Yellowtail Туна СФТ Бренд

FEIYU170mm 80g Лебди Молив Попер вештачки мамки minnow Дрвени Plug рачно изработени Вештачки Мами Yellowtail

DEN 2678.00
-10 %
DEN 2976.00

Тековен

Ако ви се најде тоа скршено, ве молиме да одбие да го потпише за добивање и контакт побрзо.Ве молиме проверете пакување на пратката внимателно додека сте прима.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
категорија:
Интегрирани Мамка
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
СФТ
Број На Модел На:
FY-170F
Должина:
170mm
Тежина:
80g
Тип:
молив попер
Материјал:
Увезени Висок Степен На Природно Дрво

Слични понуди